Home Center 2

Sercem domu inteligentnego FIBARO jest centrala.

Centrala zapewnia komunikację między urządzeniami ZWave. Zbiera wszystkie informacje przesłane przez urządzenia systemu i kieruje działaniem systemu. To w niej zdefiniowane są wszystkie scenariusze (tzw. sceny), według których działa cały system. Gromadzi też dane statystycze dotyczące zużycia energii i zapewnia bezpieczną komunikację z użytkownikiem. FIBARO ma w swojej ofercie dwa rodzaje central: ekonomiczną Home Center Lite oraz Home Center 2. Centrale różnią się wydajnością i możliwościami konfiguracyjnymi. Home Center 2 oprócz zwiększonej wydajności, daje możliwość pisania scen w języku LUA i dostęp większej ilości wtyczek (oprogramowania) do współpracy z innymi systemami (n.p. z systemem alarmowym Satel).


Obie centrale umożliwiają sterowanie domem za pomocą asystentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, dzięki dedykowanej aplikacji, lub nawet korzystając z Messengera. Umożliwiają komunikację z użytkownikiem za pomocą aplikacji, wiadomości push, sms lub email.

Integrują się z większością produktów multimedialnych innych producentów np. smart TV, kamerami, termostatami, systemami alarmowymi i odtwarzaczami multimedialnymi.

Zobacz prezentację central Home Center na stronach FIBARO.

O firmie

Inteligencja, estetyka, wygoda. To jedne z cech domu inteligentnego. Firma peszko.net stawia sobie za cel popularyzację idei domu inteligentnego i zapewnia wsparcie - od pomysłu na dom inteligentny do instalacji systemu. Zapewnia szkolenie dla użytkownika i wsparcie w rozwoju systemu po sprzedaży. Instalację domu inteligentnego można przetestować w siedzibie firmy po uprzednim umówieniu telefonicznym.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Peszko

Kontakt:

+48 604 545 645

© 2019 peszko.net